تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه هیدروپونیک در کاشان⚡

نسرین نیک نژاد
2021-12-08
18:47
No Responses
علوفه هیدروپونیک در کاشان

هیدروپونیک با گرسنگی مبارزه می کند.

در 40 سال گذشته، خشکسالی بیش از هر بلای طبیعی دیگری بر جمعیت جهان تأثیر گذاشته است. شدت و وقوع آن در کشورهای زیادی افزایش یافته است و کشورهای در حال توسعه بیشترین عواقب از جمله گرسنگی، آسیب های زیست محیطی و بی ثباتی اقتصادی و اجتماعی را متحمل می شوند.

دامداری بخش بزرگی از تأمین تغذیه انسان را پشتیبانی می‌کند. کشور عزیزمان ایران نیز از در چند سال اخیر درگیر خشکسالی بدی شده است و بیشتر شهرهای ایران درگیر تأمین علوفه برای دام و طیورشان هستند.

یکی از شهرهای ایران که به علت کمبود آب با خطرات فرونشست زمین نیز مواجه است، کاشان است. در این نوشتار به مزایای علوفه هیدروپونیک در کاشان برای رونق بخشیدن به صنعت دامداری می‌پردازیم.

علوفه هیدروپونیک

چگونه کشت علوفه هیدروپونیک در کاشان با گرسنگی مبارزه می‌کند؟

کشت هیدروپونیک برای رشد مواد غذایی در ساختارهای آبی به جای خاک متکی هستند. این کشت بدون خاک 90 درصد کمتر از روش های سنتی کشاورزی از آب استفاده می‌کنند. علاوه بر این، کشت هیدروپونیک به صورت عمودی است و این روش می‌تواند تراکم رشد محصول و نرخ تولید را افزایش دهند.

کشت علوفه هیدروپونیک در کاشان در رشد علوفه در این منطقه با خشکسالی و شرایط خاکی ضعیف بسیار مفید است.
پتانسیل برای تولید بیشتر علوفه به این معنی است که هیدروپونیک با مبارزه با کمبود جیره غذایی برای دام با گرسنگی مبارزه می کند و معیشت دامداران کم درآمد را بهبود می‌بخشد.

علوفه هیدروپونیک در کاشان چه فوایدی دارد؟

از فواید علوفه هیدروپونیک برای دام باعث افزایش کیفیت گوشت، شیر و سایر محصولات حیوانی می‌شود. تولید علوفه هیدروپونیک در کاشان بدون شک راه درستی برای بهبود چشمگیر کیفیت محصولات دامی است.

علوفه هیدروپونیک را می‌توان به‌عنوان خوراک برای تغذیه اسب، آهو، گاو، گاومیش، گوسفند و بز و پرندگانی مانند مرغ، شترمرغ، بوقلمون و بلدرچین استفاده کرد.

علاوه بر این، حیوانی که غذای خود را از طریق سیستم علوفه دریافت می‌کند، سالم‌تر است و قدرت باروری بالایی دارند.

سایر فواید علوفه هیدروپونیک:

• افزایش سریع‌تر وزن دام
• بهبود سلامت دام و کم کردن هزینه دامپزشکی
• سازگاری با سیستم گوارش گاو و گوساله برای جلوگیری از التهاب معده و روده
• کاهش تلفات دام در اثر سوءهاضمه و بیماری‌های دامی ناشی از خاک و علوفه

علوفه هیدروپونیک چیست

 

مشاوره کشت علوفه هیدروپونیک درکاشان

تکنیک‌های کشت هیدروپونیک، آبیاری قطره‌ای، کشاورزی عمودی در نهایت باید به بخشی ثابت کشاورزی تبدیل شود. اگر این کار را نکنیم، می‌توانیم به روزی برسیم که ممکن است زمین‌های کشاورزی برای پرورش غذا برای همه ما، از جمله حیوانات، کافی نباشد.

برای شروع کشت علوفه هیدروپونیک در کاشان با خرید پکیج صفر تا صد مشاوره علوفه هیدروپونیک پارس صنعت می‌توانید از ابتدا تا انتهای کار را با خیال راحت به کارشناسان ما در مجموعه پارس صنعت بسپارید.

همچنین برای مشاوره رایگان، تأمین تجهیزات و لوازم مورد نیاز کشت علوفه هیدروپونیک مانند مه پاش، سینی کشت علوفه هیدروپونیک، سازه علوفه هیدروپونیک، تهیه بذر مناسب و همچنین پشتیبانی می‌توانیدمی‌توانید همه روزه با شماره ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷ تماس بگیرید.

 

پارس صنعت در تمام راه در کنار شما می‌ماند.

 

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *