تهران، شادآباد

سبد خرید

تنظیمات تابلو فرمان گلخانه علوفه هیدروپونیک+ آموزش 0 تا 100

نسرین نیک نژاد
2022-07-19
10:35
No Responses
تابلو فرمان گلخانه علوفه هیدروپونیک

تابلو فرمان گلخانه علوفه هیدروپونیک:

وظیفه تابلو فرمان گلخانه علوفه هیدروپونیک، تنظیم تمام فاکتورهای ضروری برای رشد علوفه است. این تابلو تمامی موارد مهم مانند آبیاری، سیستم سرمایشی و گرمایشی را براساس سنسورهای دما و رطوبت گلخانه تنظیم می‌کند.

در این تابلو فرمان شما با ست کردن دما و رطوبت می‌توانید زمان آبیاری با مه پاش‌ها و مدت زمان کارکردن فن و هیترها را مشخص کنید.

روش تنظیم تابلو فرمان در گلخانه هیدروپونیک:

این دستگاه زمانی که دما و رطوبت را بر خلاف تنظیماتش احساس کند، سریعاً به هیترها، کولر و که پاش دستور راه‌اندازی و تنظیم دما و رطوبت را می‌دهد.

مرحله اول:

در مرحله اول کار با تابلو فرمان در گلخانه هیدروپونیک، تایمر را برای کار شیر برقی تنظیم می‌کنیم؛ بدین صورت که زمانی که می‌خواهیم مه پاش‌ها کار نکند به طور مثال 60 دقیقه، بر روی این دستگاه تنظیم می‌کنیم، مه پاش به مدت یک ساعت کار نمی‌کند و پس از این مدت شروع به رطوبت رسانی

می‌کند

مرحله دوم:

در این مرحله باید زمان آبیاری گلخانه را با مه پاش تنظیم می‌کنیم. زمان آبیاری بر اساس دقیقه و ثانیه است اما به علت زمان بهینه برای علوفه هیدروپونیک این زمان باید بر اساس ثانیه تنظیم شود.

مرحله سوم:

در مرحله سوم نوبت به تنظیمات دستگاه برای فن‌ها، کولر و هیتر می‌رسد. در این قسمت باید به تابلو تنظیمات گلخانه بگوییم که به هیتر وصل شود یا کولر.

دستگاه از ما این دو انتخاب را برای تنظیم (MODE) فصل تابستان و زمستان می‌پرسد و بر اساس آن زمانی که دما را تنظیم می‌کنیم اگر بیشتر از حد مجاز باشد مثلاً در تابستان ۲۴/۵ به کولرها فرمان روشن شدن می‌دهد و بالعکس.

مزایای استفاده از تابلو فرمان:

نصب تابلو فرمان در گلخانه علوفه هیدروپونیک، به‌نوعی هزینه نیروی کار و بسیاری از مسائل جانبی را کاهش می‌دهد. در واقع شما با نصب این وسیله نیاز به سرزدن دائم به گلخانه را ندارید و همه فاکتورهای رشد تحت نظارت این دستگاه بررسی می‌شود.

فروش تابلو فرمان گلخانه علوفه هیدروپونیک :

شرکت پارس صنعت یکی از بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی در زمینه تولید و فروش ادوات و تجهیزات مورد نیاز برای راه‌اندازی گلخانه برای کشت علوفه هیدروپونیک در ایران می‌باشد.

اگر قصد خرید تابلو فرمان گلخانه علوفه هیدروپونیک و یا لوازم و تجهیزات گلخانه‌ای را دارید می‌توانید همه روزه با  کارشناسان ما در شرکت پارس صنعت با شماره ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷ تماس بگیرید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *