تهران، شادآباد

سبد خرید

خرید تصفیه هوا در رودسر

نسرین نیک نژاد
2022-12-06
22:04
No Responses
خرید تصفیه هوا در رودسر

اگر بخواهیم به طور صریح به وظیفه دستگاه تصفیه هوا بپردازیم، می‌توان گفت که این وسیله وظیفه فیلترکردن هوای فضاهای بسته رابر عهده دارد. هرچند که بین مدل تجاری و خانگی آن تفاوت‌هایی است؛ اما به‌خاطر داشته باشید که هر دوی این دستگاه‌ها، با تصفیه هوای محیط اطرافمان، نقش مهمی در سلامتی دارند.

وجود ذرات مضر یا عناصر آلرژیک و یا حتی ویروسی که در فضای خانه یا محیط کارمان وجود دارد، غیرقابل‌انکار است. از طرفی نمی‌توان جلوی نفوذ این عوامل را گرفت؛ بنابراین با یک دستگاه تصفیه هوا می‌توان با فیلترکردن ذرات مضر، از آسم یا مشکلات آلرژی به‌راحتی جلوگیری کرد.

از تصفیه هوا می‌توان، در خانه، دفاتر، مغازه‌ها، آرایشگاه‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها و بسیاری مکان‌های دیگر استفاده کرد. در این نوشتار به بررسی این وسیله و سپس نحوه خرید تصفیه هوا در رودسر می‌پردازیم.

فروش تصفیه هوا در رودسر

دستگاه تصفیه هوا چگونه کار می‌کند؟

دستگاه تصفیه‌کننده، هوای داخل خانه را با کمک فیلترهایی که دارد، تمیز می‌کند و منابع مختلف آلودگی و آلاینده‌ها را نیز از بین می‌برد. تصفیه هوا برای این کار، چندین مرحله را طی می‌کند. در ابتدا، هوای اتاق را در درون خود می‌کشد. سپس هوای دمنده را از فیلترهای مختلفی عبور می‌دهد که موجب حذف آلاینده‌های مختلف در هوا می‌شود.

انواع فیلترها در تصفیه هوا

دستگاه‌های تصفیه هوا از چندین فیلتر برای کاهش آلودگی هوای محیط‌های سربسته استفاده می‌کنند. در ادامه به برخی از این مدل‌ها می‌پردازیم.

 • فیلترهای مکانیکی
 • فیلترهای کربن فعال
 • دستگاه ازن ساز
 • رسوب‌دهنده‌ الکترواستاتیکی
 • دستگاه ضدعفونی کننده فرابنفش

تصفیه هوا در رودسر

چگونه یک دستگاه تصفیه هوای خوب بخریم؟

به‌طورکلی همه دستگاه‌های تصفیه هوا دارای عملکرد و ویژگی‌های فنی خاص خودشان  هستند. پس قبل از خرید، باید سطوح فیلتر دستگاه‌های مختلف را مقایسه کنید. اثربخشی بالای محصول انتخابی شما به نحوه استفاده از دستگاه و البته مدل انتخابی بستگی دارد.

در ادامه معیارهایی که باید هنگام خرید دستگاه تصفیه هوا در نظر بگیرید را بیان کرده‌ایم:

 • تطبیق تصفیه هوا با مکان مورد نظرتان

هر تصفیه‌کننده هوایی، متراژی خاص را تحت پوشش را می‌دهد. به همین دلیل در هنگام خرید تصفیه هوا به‌اندازه مناسب با ابعاد ناحیه موردنظر دقت کنید.

 • انتخاب سطح مناسب فیلتراسیون

تصفیه‌کننده‌های هوای از سیستم‌های فیلتراسیون متفاوتی استفاده می‌کنند.

 • میزان صدای تصفیه هوا

در دستگاه‌های الکترونیکی میزان سروصدا بسیار مهم است به‌خصوص تصفیه هوا که قرار است هر روز در خانه‌تان روشن باشد. معمولاً تصفیه‌ هوای باکیفیت بدون ایجاد مزاحمت کار می‌کند.

معرفی تصفیه هوا یسان

تصفیه هوا Yeson شرکت پارس صنعت با استفاده از تکنولوژِی پلاسمای سرد در ساختار فیلتراسیون آن برای ضد عفونی محیط عالی است. این فناوری با تجزیه میکروارگانیسم‌های موجود در هوا (ویروس‌ها ، باکتری‌ها ، قارچ‌های موجود هوا و محیط) را تصفیه و محیطی عاری از هر گونه آلودگی و بیماری ایجاد می‌کند.

تمامی دستگاه‌های تصفیه هوای ارائه شده توسط شرکت پارس صنعت از این تکنولوژی بهره می‌برند و شما می‌توانید با یک بار خرید این دستگاه به صورت مادام العمر از قابلیت پلاسمای سرد برای  افزایش سلامتیتان استفاده کنید.

تصفیه هوا یسان

تأییدیه‌ تصفیه هوا یسان (YESON)

دستگاه تصفیه هوا یسان پارس صنعت دارای تأییدیه‌های معتبری است که در ادامه به آنها می‌پردازیم:

 1. گواهینامه CE از اتحادیه اروپا
 2. تأییدیه پایش میکروارگانیسم‌های محیط
 3. تأییدیه حد مجاز گاز ازون از شرکت مورد تایید اداره کل تجهیزات پزشکی
 4. استاندارد ایزو 13485:2016 از شرکت مورد تأیید اداره کل تجهیزات پزشکی
 5. پروانه تولید و ساخت تجهیزات پزشکی از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت
 6. تأئیدیه عملکرد دستگاه‌های یسان از مرکز آموزشی، پژوهشی سل و بیماری ریوی دکترمسیح دانشوری
 7. تأییدیه خاصیت ضد میکروبی دستگاه تصفیه کننده هوا
 8. تأییدیه حد مجاز گاز اوزون منتشر شده از معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه شریف
 9. تأییدیه اثربخشی دستگاه در مقابل آلاینده‌های صنعتی نیتروژن دی اکساید (NO2) و سولفور دی اکساید (SO2) از شرکت مورد تایید اداره کل تجهیزات پزشکی

خرید تصفیه هوا در رودسر:

برای خرید این محصولات می‌توانید از انواع دستگاه تصفیه هوا شرکت پارس صنعت دیدن نمایید. کارشناسان ما در پارس صنعت همه روزه در خدمت شما هستند.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *