تهران، شادآباد

سبد خرید

خرید تصفیه هوا در تبریز

نسرین نیک نژاد
2022-12-09
22:15
No Responses
خرید تصفیه هوا در تبریز

به طور متوسط، هر فرد بالغ در هر دقیقه حدود 16 بار نفس می کشد. این مقدار تنفس برابر با 960 بار دم در ساعت و تقریبا 8.5 میلیون بار در سال است. این اعداد و ارقام نشان می دهد که در زندگی روزمره مان، لازم است با هوای پاک احاطه شویم.
از طرفی چون هوای اطراف ما همیشه تمیز نیست، استفاده از وسیله ای که بتواند هوای محیط اطرافمان را تصفیه کند، از نیازهای ضروری است. دستگاه تصفیه هوا همان وسیله ای است که این نیاز را برطرف می کند و می تواند راه حلی برای افرادی که از آلرژی یا آسم رنج می برند، هم باشد.
در این نوشتار به تصفیه هوا و عملکردش و در نهایت معرفی برند یسان برای خرید دستگاه تصفیه هوا در تبریز که یکی از شهرهای زیبای ایران است، می پردازیم.

 

خرید تصفیه هوا در تبریز

دلایل استفاده از تصفیه هوا

بر اساس تحقیقات سازمان بهداشت جهانی، کیفیت هوای فضای بسته بسیار بی کیفیت تر از فضای باز است. همچنین براساس تخمین های این سازمان، هوای داخل خانه ممکن است 10 تا 30 برابر آلوده تر از فضای بیرون باشد.
آلودگی هوا دلایل زیادی دارد. به طور مثال، به دلیل وجود ویروس ها، آلرژی ها، نگهداری حیوانات خانگی، استفاده از مواد تمیز کننده، اجاق های هیزمی و تجهیزات پخت و پز، هوای محیط خانه آلوده می شود.
علاوه بر این، هوای آلوده به راحتی در شهرهای بزرگ مانند تبریز می تواند از طریق پنجره های باز، درها یا شکاف ها وارد شوند. بدون یک تصفیه هوا، این ذرات آلوده در محیط های بسته گیر می کنند و به طور مکرر استنشاق می شوند، بدون اینکه حتی متوجه شوید.

عملکرد  تصفیه هوا

اغلب تصفیه‌کننده‌های هوای حاوی فیلترهای مختلفی هستند و از یک سیستم تصفیه ۴ مرحله‌ای استفاده می‌کنند.
1. سیستم تصفیه مرحله اول پیش فیلتر است. پیش فیلتر موجود در تصفیه‌کننده‌های هوا برای جذب ذرات بزرگ‌تر کرک و گردوغبار استفاده می‌شود.
2.مرحله دوم فیلتراسیون فیلتر کربن کاهنده بو است. این فیلتر کربن کاهنده بو، ذرات آلی را مانند ذراتی که ممکن است از حیوانات خانگی، دود سیگار و پخت‌وپز ایجاد شوند را فیلتر می‌کنند.

3. قوی‌ترین فیلتر در مرحله سوم در تمام دستگاه‌های تصفیه هوا با فیلتر HEPA است. فیلتر HEPA تا 99.97 درصد از ذرات، آلرژن‌ها، قارچ‌ها، گرده‌ها و گردوغبار ریز را حذف می‌کند.
4. مرحله چهارم فناوری منحصربه‌فرد پلاسمای سرد است. فناوری تصفیه‌کننده هوا ما مولکول‌های هیدروکسیل را ایجاد می‌کند که ویروس‌ها، گازها و باکتری‌ها را در سطح مولکولی خنثی می‌کند، بدون اینکه ازن مضری ایجاد کند.

تصفیه هوا خانگی

معرفی تصفیه هوا یسان (YESON)

تصفیه هوا Yeson شرکت پارس صنعت با استفاده از تکنولوژِی پلاسمای سرد در ساختار فیلتراسیون آن برای ضد عفونی محیط عالی است. این فناوری با تجزیه میکروارگانیسم‌های موجود در هوا (ویروس‌ها ، باکتری‌ها ، قارچ‌های موجود هوا و محیط) را تصفیه و محیطی عاری از هر گونه آلودگی و بیماری ایجاد می‌کند.

تمامی دستگاه‌های تصفیه هوای ارائه شده توسط شرکت پارس صنعت از این تکنولوژی بهره می‌برند و شما می‌توانید با یک بار خرید این دستگاه به صورت مادام العمر از قابلیت پلاسمای سرد برای  افزایش سلامتیتان استفاده کنید.

کاربرد تصفیه هوا

دستگاه تصفیه هوا مدل YESON با تکنولوژی پلاسمای سرد (غیر‌حرارتی)، دارای طراحی منحصر‌به فردی است که برای استفاده در محیط‌های زیر مناسب است:

خانه‌ها و آپارتمان‌های مسکونی دفاتر کار دفاتر کار
بیمارستان‌ها، مطب‌ها، کلینیک‌هارستوران‌ها و کافه‌هاآزمایشگاه‌ها
آموزشگاه‌ها و کلاس‌های درس فروشگاه‌های بزرگترمینال‌ها و پایانه‌های فرودگاه‌ها
هتل‌ها و مراکز گردشگری سرپوشیدهباشگاه‌های ورزشیمکان‌هایی با تهویه محدود

گواهینامه تصفیه هوای یسان (YESON)

دستگاه تصفیه هوا مدل یسان پارس صنعت دارای تأییدیه‌هایی است که در ادامه به آن می‌پردازیم:

  • گواهینامه CE از اتحادیه اروپا
  • پروانه تولید و ساخت تجهیزات پزشکی از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت
  • تأییدیه حد مجاز گاز ازون از شرکت مورد تأیید اداره کل تجهیزات پزشکی
  • استاندارد ایزو 13485:2016 از شرکت مورد تایید اداره کل تجهیزات پزشکی
  • تأییدیه پایش میکروارگانیسم‌های محیط
  • تأییدیه خاصیت ضد میکروبی دستگاه تصفیه کننده هوا
  • تأییدیه حد مجاز گاز اوزون منتشر شده از معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه شریف
  • تائیدیه عملکرد دستگاه‌های یسان از مرکز آموزشی، پژوهشی سل و بیماری‌های ریوی دکترمسیح دانشوری

تصفیه هوا در رشت

قیمت تصفیه هوا در تبریز

قیمت دستگاه تصفیه هوا در تبریز با توجه به مدلی که انتخاب می‌کنید که هرکدام از دستگاه‌ها ولتاژ، اندازه و میزان پوشش دهی خاصی برای محیط دارد. به عبارت دیگر برای خرید دستگاه تصفیه هوا باید به محیطی که قرار است آن را قرار دهید توجه کنید و مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید.

شرکت پارس صنعت با فراهم کردن انواع دستگاه تصفیه هوا از پرتابل تا مدل‌های بزرگتر، برای همه مساحت‌های استاندارد در خانه کارایی دارد. شما عزیزان می‌توانید با خرید تصفیه هوا در تبریز به طراوت و سلامتی هوای خانه خود بیفزایید و از بیماری‌های مسری نیز در امان بمانید.

خرید تصفیه هوا در تبریز

مجموعه پارس صنعت یکی از مراکز فروش تصفیه هوای یسان در ایران است که شما عزیزان می‌توانید برای خرید این وسیله به صورت آنلاین یا تلفنی، سفارش‌های خود را ارسال کنید. برای خرید دستگاه تصفیه هوا در تبریز و سراسر ایران با کلیک بر روی کلمه «دستگاه تصفیه هوا»، از قیمت و مشخصات انواع مختلف آن دیدن نمایید.

Click to rate this post!
[Total: 6 Average: 3.5]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *