به شرق استان سرسبز مازندران(خرید سینی نشا برنج مازندران)که برویم به شهر کوچکی به اسم گلوگاه  بر می خوریم که در منطقه ای بین گلستان و سمنان قرار گرفته است. گلوگاه مازندران هم ساحل آرام و دل‌ انگیزی دارد و هم دارای طبیعتی سبز و خرم است. قرار گیری منطقه ییلاقی توسکا چشمه و جنگل بردنا در این شهر کوچیک نیز خیلی‌ها را به این‌ منطقه می‌کشاند.

هنگامی که فصل برداشت و «دِرو» ساقه‌های طلایی برنج از چله تابستان در شالیزار‌ها آغاز شود، کشاورزان و شالیکاران گلوگاهی به دو شیوه‌ ی دستی و مکانیزه، اقدام به برداشت این دانه‌ ی غذایی پر اهمیت می ‌کنند.

باید به این نکته توجه داشت که برنج گیاهی است ویژه کشت در مناطق گرم و باتلاقی و در مجموع گیاهی نیمه گرمسیری است.

هم چنین این گیاه در طول دوره رشد خود به میزان آب فراوانی نیاز دارد که در حدود ۳۰۰۰۰ متر مکعب در هکتار برآورد می شود. بنابراین باید در مناطقی کشت شود که بارندگی در آن به اندازه کافی وجود داشته باشد. در مناطقی که بارندگی آنها در حدود ۱۰۰۰ میلی‌متر باشد کشت برنج امکان‌پذیر بوده و محصول خوبی بدست می‌‌آید.

با در نظر گیری تمامی این ویژگی ها، گلوگاه گزینه ای بسیار مناسب برای کشت این محصول پر اهمیت به نظر می رسد. همین موضوع باعث شده است تا عده زیادی از مردم با خرید سبد نشاء برنج در گلوگاه به کشت و پرورش برنج روی آورند.

 

مشخصات محصول

 

رنگ سینی نشا برنج سبز  و مشکی
جنسپلی پروپیلن PP
زمان ماندگاریزمان ماندگاری یک عدد بر اساس معیار های مختلف می باشد که ما آن را مفید ۵ سال در نظر گرفته ایم
ابعاد۶۰*۳۰عمق ۳ سانتی متر
قیمتبرای استعلام قیمت تماس بگیرید

 

 

شما نیز می توانید با تماس با شماره زیر، این محصول را خریداری کرده و کار خود را آغاز کنید.

👇🏻سفارش و خرید محصول از طریق واتس اپ و تماس تلفنی 👇🏻

محمدی: ۰۹۱۲۴۶۱۲۸۳۳

 

Click to rate this post!
[Total: ۲ Average: ۵]