خرید پلی اتیلن ۰۰۳۵ با قیمت ویژه:

پلی‌اتیلن‌ها زیرمجموعه‌ای از ترموپلاستیک‌ها هستند. پلی‌اتیلن‌ها کاربرد زیادی در صنعت پلاستیک دارند. تقریباً در همه لوازم پلاستیکی آشپزخانه، ظروف یک‌بارمصرف و لوله اتصالات و … پلی‌اتیلن به کار می‌رود.

امروزه صنعت پلاستیک یکی از بزرگ‌ترین صنایع دنیا است. صنعت پلاستیک در ساختمان‌سازی بسیار پرکاربرد است. امروزه لوله‌های پلاستیکی جایگزین لوله‌های فلزی است. همچنین به‌عنوان روکش و عایق در روی سیم‌ها و کابل‌ها نیز به کار برده می‌شود.

مصرف پلاستیک در صنایع مبلمان، اسباب‌بازی و حمل‌ونقل نیز بسیار کاربرد دارد.

 

خرید پلی اتیلن 0035

تاریخچه پلاستیک:

پلاستیک‌های اولیه از روده حیوانات ساخته شده بود. اولین صندلی پلاستیکی در سال ۱۹۲۸  با استفاده از فنولیک ساخته شده است.

انواع پلی‌اتیلن:

پلی اتیلن با چگالی مختلف ساخته می‌شود که هرکدام کاربردهای خاص خود را دارد.پلی اتیلن‌ها از دسته پلیمرهای گرمانرم هستند (به محض رسیدن به نقطه ذوب به مایع تبدیل می‌شوند و بالعکس به محض رسیدن به نقطه انجماد فرایند منجمد شدن یریع انجام می‌شود.

کاربرد پلی‌اتیلن:

پلی‌اتیلن در محصولات پلاستیکی و وسایل آشپزخانه کاربرد فراوانی دارد.LDPE پلی‌اتیلن با چگالی کم در ساخت ظروف پلاستیکی و کیسه های پلاستیکی استفاده می‌شود.HDPE در تولید بطری شیر و نوشیدنی استفاده می‌شود.

 

خرید گرانول0035 با قیمت ویژه

پلی‌اتیلن ۰۰۳۵:

پلی اتیلن ۰۰۳۵ یک ترموپلاست کریستالی و غیر قطبی است و دارای مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی ومقاوم در برابر ضربه می‌باشد.

پلی اتیلن۰۰۳۵ را پلی اتیلن سنگین بادی می‌نامند که در تولید انواع ظروف پلاستیکی به کار برده می‌شود. پلی‌اتیلن ۰۰۳۵ برای تولید محصولاتی مانند قوطی مایع ظرفشویی، شامپو و دستمال های مرطوب و بسیاری از محصولات دیگر کاربرد دارد.

 

شرایط نگهداری پلی اتیلن ۰۰۳۵:

این محصول باید در شرایط خشک  و خنک در دمای زیر ۶۰ درجه نگهداری شود.در برابر اشعه ماوراء بنفش نیز نیاز به محافظت شدید دارد.

ذخیره نامناسب می تواند با ایجاد بو و تغییر رنگ باعث تخریب  این ماده شود. پلی اتیلن ۰۰۳۵ به عنوان یک محصول خطرناک طبقه بندی نمی شود. گرد و غبار ناشی از این محصول ممکن است خطراتی را به همراه داشته باشد.

محصولات نهایی ساخته شده از این پلیمر با استفاده از روشهای مدرن برای سایر کاربردها قابل بازیافت هستند.

خرید پلی اتیلن ۰۰۳۵:

جهت سفارش و استعلام قیمت پلی‌اتیلن ۰۰۳۵، باقیمت ویژه و تأمین مستقیم از پتروشیمی:

  • گرید گرانول
  • دیتا شیت
  • حجم درخواستی
  • مورد استفاده برای چه محصولی
  • کشور مقصد یا شرکت درخواست دهنده
  • نوع پلیمر
  • برای تولید چه قطعه ای مورد استفاده است

را مشخص و به شماره واتس اپ ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷ ارسال نمایید.

Click to rate this post!
[Total: ۱ Average: ۵]