تهران، شادآباد

سبد خرید

پلی اتیلن 0035|گرانول 0035

نسرین نیک نژاد
2021-10-02
19:46
No Responses
خرید پلی اتیلن 0035

پارس صنعت در زمینه تامین پلیمر هیچگونه فعالیتی ندارد.
(لطفاً در این خصوص تماس نگیرید)

برای اطلاعات بیشتربه لینک زیر در تلگرام مراجعه نمایید.

https://t.me/Parsanat_Polymer

خرید پلی اتیلن 0035 با قیمت ویژه

پلی‌اتیلن‌ها زیرمجموعه‌ای از ترموپلاستیک‌ها هستند. پلی‌اتیلن‌ها کاربرد زیادی در صنعت پلاستیک دارند. تقریباً در همه لوازم پلاستیکی آشپزخانه، ظروف یک‌بارمصرف و لوله اتصالات و … پلی‌اتیلن به کار می‌رود.

امروزه صنعت پلاستیک یکی از بزرگ‌ترین صنایع دنیا است. صنعت پلاستیک در ساختمان‌سازی بسیار پرکاربرد است. امروزه لوله‌های پلاستیکی جایگزین لوله‌های فلزی است. همچنین به‌عنوان روکش و عایق در روی سیم‌ها و کابل‌ها نیز به کار برده می‌شود.

مصرف پلاستیک در صنایع مبلمان، اسباب‌بازی و حمل‌ونقل نیز بسیار کاربرد دارد.

پلی اتیلن0035

 

تاریخچه پلاستیک

پلاستیک‌های اولیه از روده حیوانات ساخته شده بود. اولین صندلی پلاستیکی در سال 1928  با استفاده از فنولیک ساخته شده است.

انواع پلی‌اتیلن

پلی اتیلن با چگالی مختلف ساخته می‌شود که هرکدام کاربردهای خاص خود را دارد.پلی اتیلن‌ها از دسته پلیمرهای گرمانرم هستند (به محض رسیدن به نقطه ذوب به مایع تبدیل می‌شوند و بالعکس به محض رسیدن به نقطه انجماد فرایند منجمد شدن یریع انجام می‌شود.

کاربرد پلی‌اتیلن

پلی‌اتیلن در محصولات پلاستیکی و وسایل آشپزخانه کاربرد فراوانی دارد.LDPE پلی‌اتیلن با چگالی کم در ساخت ظروف پلاستیکی و کیسه های پلاستیکی استفاده می‌شود.HDPE در تولید بطری شیر و نوشیدنی استفاده می‌شود.

خرید پلی اتیلن 0035

 

پلی‌اتیلن 0035

پلی اتیلن 0035 یک ترموپلاست کریستالی و غیر قطبی است و دارای مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی ومقاوم در برابر ضربه می‌باشد.

پلی اتیلن0035 را پلی اتیلن سنگین بادی می‌نامند که در تولید انواع ظروف پلاستیکی به کار برده می‌شود. پلی‌اتیلن 0035 برای تولید محصولاتی مانند قوطی مایع ظرفشویی، شامپو و دستمال های مرطوب و بسیاری از محصولات دیگر کاربرد دارد.

 

شرایط نگهداری پلی اتیلن

این محصول باید در شرایط خشک  و خنک در دمای زیر 60 درجه نگهداری شود.در برابر اشعه ماوراء بنفش نیز نیاز به محافظت شدید دارد.

ذخیره نامناسب می تواند با ایجاد بو و تغییر رنگ باعث تخریب  این ماده شود. پلی اتیلن 0035 به عنوان یک محصول خطرناک طبقه بندی نمی شود. گرد و غبار ناشی از این محصول ممکن است خطراتی را به همراه داشته باشد.

محصولات نهایی ساخته شده از این پلیمر با استفاده از روشهای مدرن برای سایر کاربردها قابل بازیافت هستند.

 

https://t.me/Parsanat_Polymer

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *