اگر فروشنده ی علوفه هیدروپونیک هستید با ما تماس بگیرید

پنکه رطوبت ساز

پنکه رطوبت ساز چیست؟

همه چیزهایی که باید در مورد پنکه رطوبت ساز بدانید!

بدون شک اکثر افراد مشتاقانه عاشق تابستان هستند. هیچ‌چیز مانند وقت‌گذرانی در فضای باز و لذت بردن از نوشیدنی چای با دوستان نیست. از طرفی دیگر، هیچ‌چیز هم غیرقابل‌تحمل‌تر از خوردن یک نوشیدنی دوستانه در گرمای داغ و طاقت‌فرسا تابستان نیست.

متأسفانه هرساله افراد زیادی نمی‌توانند هوای تابستان را تحمل کنند و دچار گرمازدگی می‌شوند. این وضعیت برای کسانی که مجبورند در فضای باز کار می‌کنند بدتر است. گرمای شدید و رطوبت، زمانی که کنترل نشود، می‌تواند باعث کم‌آبی بدن، سکته مغزی و حتی مرگ شود.

در برخی مناطق، شنیدن در مورد افرادی که تحت‌تأثیر گرمازدگی و کم‌آبی بدن قرار گرفته‌اند، چندان دور از انتظار نیست. در سال‌های اخیر به علت گرمایش زمین، خیلی بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید، این  اتفاق می‌افتد.

پنکه رطوبت ساز چیست؟

همه ما با عملکرد پنکه‌های سنتی آشنا هستیم که برای رهایی از گرما و رطوبت بسیار بی‌فایده هستند. طرز کار این پنکه‌ها به نحوی است که گردش هوای گرم را بیشتر می‌کند. سیستم‌های سرمایشی مانند اسپیلت گازی گزینه‌ای گران‌قیمت محسوب می‌شوند.

پنکه رطوبت ساز یا فن مه پاش وسیله‌ای است که غبار ریز آب را در هوا رها می‌کند و با  کمک پره‌هایش  پخش می‌کند. پنکه‌های میستر ما جایگزینی مقرون‌به‌صرفه و قابل اعتمادی برای سیستم‌های تهویه مطبوع گران‌قیمت هستند.

عملکرد پنکه رطوبت ساز چگونه است؟

فن‌های مه پاش یا پنکه رطوبت ساز با قطعاتی باکیفیت بالا طراحی شده‌اند. پمپ فشارقوی آنها از فولاد ضدزنگ ساخته شده است و مجهز به یک سیستم فیلتراسیون مستقل است. این پمپ‌ها قطرات آب را به‌اندازه  10 میکرون می‌کنند که در تماس با هوا تبخیر می‌شوند؛ به همین دلیل بر روی زمین رطوبت باقی نمی‌ماند.

کاربرد پنکه رطوبت ساز:

پنکه‌های رطوبت ساز علاوه بر خنکی محیط، می‌توانند برای ایجاد جلوه‌های بصری زیا نیز استفاده شوند. این وسیله برای تالارها، رستوران‌ها و … بسیار مناسب است زیرا می‌تواند جلوه‌های بصری زیبایی را ایجاد کنند.

این سیستم‌های خنک‌کننده برای فضای باز، باغ‌ها بسیار ایدئال هستند. اگر نمی‌خواهید هزینه زیادی را برای یک سیستم خنک‌کننده بزرگ خرج کنید، یک پنکه مه ساز برای شما ایدئال است.

خرید پنکه رطوبت ساز:

پنکه رطوبت ساز مانند سایر سیستم‌های مه‌ پاش با آب و انرژی الکتریکی کار می‌کنند، با این تفاوت که قابل‌حمل هستند و شما می‌توانید این دستگاه  را در هرجایی که بخواهید ببرید، در واقع نیازی به نصب یا تجهیزاتی مانند لوله‌کشی ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پنکه رطوبت ساز و یا اطلاع از قیمت‌های آن می‌توانید به صفحه حرید رطوبت ساز التراسونیک در سایت پارس صنعت مراجعه نمایید.

 

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

برچسب ها

3 پاسخ

    1. سلام خانم صادقی ایام به کام خانم صادقی عزیز قیمت پنکه رطوبت ساز بنا به متراز فضا یی که شما برای خنک کردن میخواهید متغییر است

    2. سلام خانم صادقی ایام به کام خانم صادقی عزیز قیمت پنکه رطوبت ساز بنا به متراز فضا یی که شما برای خنک کردن میخواهید متغییر است و در مورد اینکه کاراییش چگونه است وبرای استفاده در شرکت چون فضا بسته است احتمال خیس شدن زمین وجود دارد با توجه به موضوع خرید را انجام دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.